٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

پیش گفتار | هوش تجاری


رایگانهوش تجاری چیست؟

تعاریف زیادی برای هوش تجاری یا همان هوش کسب و کار (Business Intelligence) وجود دارد، اما بطورکلی هوش تجاری بعنوان ایجاد یک معماری جدید با رویکرد هوشمندسازی در ساختار کسب و کارهاست که این معماری براساس نوع کسب و کار، متفاوت است. هوش تجاری یک چارچوب کاری شامل فرآیندها، ابزارها و فناوری‌های مختلف است که بهبود عملکرد و حصول نتایج بسیار بزرگ برای آن کسب و کار را به همراه دارد.

اگر بخواهیم هوش تجاری را ساده تر تعریف کنیم، به استفاده از هوش جانبی در کسب و کار گفته می شود. که این هوش جانبی به دو شکل می تواند باشد، هوش مصنوعی و هوش طبیعی. منظور از هوش مصنوعی، بکارگیری فناوری ها و نرم افزارهایی است که جهت مدیریت، آمارگیری، پشتیبان گیری، آنالیز و ... استفاه می شوند. و منظور از هوش طبیعی، استفاده از دانش و تجربیات افرادی است که کسب و کارهای بزرگ و موفقی دارند و یا اینکه دانشی در اختیار دارند که می توانند به تجزیه و تحلیل یک کسب و کار بپردازند. و در یک کلام می توان گفت: استفاده از هوشِ دیگران در کسب و کار خودمان!

در بخش اول این دوره، با تکیه بر هوش طبیعی (استفاده از دانش و تجربیات موفق ترین افراد دنیا) فرآیندی کاملاً متفاوت طی خواهد شد که بشرح زیر می باشد:

  • بررسی مسیر موفقیت کسب و کارهای بزرگ و افراد موفق دنیا
  • بررسی مدل ذهنی (باورها و عقاید) این افراد
  • بررسی نقاط قوت و عوامل اصلی موفقیت آنها
  • رمزگشایی از موفقیت آنها با استفاده از قوانین ثابت موفقیت
  • و در نهایت کشف فرمول موفقیت و رمز ایجاد تحول در کسب و کار

و در بخش دوم این دوره به کاربرد هوش مصنوعی در کسب و کار خواهیم پرداخت. پس اگر می خواهید با کسب و کارهای بزرگ و موفق دنیا آشنا شوید و به رمز موفقیت آنها پی ببرید، در این دوره جذاب و کاربردی با ما همراه باشید...

 

نام دوره: هوش تجاری (کسب و کار)

مدرس: اسحاق فخیره

تعداد جلسات: 10 جلسه

بهای کل دوره: یک میلیون تومان

بهای هر جلسه: 100 هزار تومان

 

نظرات

جمعه 11 تیر 1400

نداخوشاهی

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید بزرگوارم
من آماده نوسازی کامل درخودم هستم و مطمئنم تو این دوره هم به آگاهی و اطلاعات ارزشمندی دست پیدا خواهم کرد ،بنابراین تمام عزم خودم را جزم میکنم تا نهایت بهره را از آگاهی هایی که استاد بهم میده ببرم
با تشکر از اساتید محترم .
شاد باشید و پیروز

سه شنبه 01 تیر 1400

مدینه زارعی

سلام خدا قوت ممنون ازفایلهای اموزنده

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری