٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

افسانه - هوش مالی


رایگانبا سلام و عرض ادب خدمت استاد فخیره وهمسر گرامی شون و دوستان عزیز

مطالبی که من از جلسات هشتم تا دهم ماه سوم دوره هوش مالی متوجه شدم:

من به شخصه تو نوجوونی یه مطلبی خوندم که: کاخی بنا نشود مگرحق چند مظلوم خورده شده باشد..

از اون‌ موقع هر وقت یه عمارت میدیدم این جمله یادم میومد وحس خوبی به صاحب اون عمارت نداشتم.. ولی الان میدونم که ظالم وجود نداره واین جمله را تکرار میکنم که ظالم وجود نداره.. ومیدونم به آگاهی هام باید عمل کنم. وزمانی باورهام عوض میشه که باورهای جدید رو تمرین وتکرار کنم.. یکی دیگه از باورهای غلط ما تلاش معکوسه، قانونی که اکثر آدمها ازش خبر ندارن واون اینه که چیزهایی را که باورشون کردن دقیقا برعکس قوانین جهانه.. این قانون میگه با کمترین تلاش میتونین رویاهاتون رو به واقعیت تبدیل کنید.برای اینکار باید قوانین طبیعت را درک کنیم. یعنی به همه کس وهمه چیز عشق بورزیم مثل خورشید که به تمام عالم میتابه به مسجد می تابه به میخونه هم می تابه.. دوم یاد بگیریم تکرار راز بزرگ موفقیته عشق ورزیدنمون همیشگی باشه نه در یک مقطع خاص. سوم نظم وهماهنگیه مثل فصلها که با نظم وهماهنگی سر موعد مقرر میان ومیرن.

سه اصل مهم از قوانین جهان:

اول هرچیزی رو همونطور که هست بپذیریم. هر اوضاع ناهنجار برات پیام داره باید بپذیریش چون هیچ اشتباهی در کاینات رخ نمیده .

دوم من مسیولیت تمام شرایط زندگیم را به عهده میگیرم. هیچ عاملی را مقصر نمیدانم. اون اتفاق اومده منو به تکامل وآگاهی برسونه..

سوم وقتی به تضاد برمی خورم ناراحت نمیشم وفوری برخورد نمیکنم اون مسیله رو میپذیرم‌ و در مقابل نظر دیگران موضع گیری نمیکنم.

مقاومت باعث عدم دریافت میشه. فقط در صورت رهایست که دریافت میکنم.. غذای روح آگاهیست وفقط با تمرین و تکرار پیش میره.. من که تو این مباحث مهمترین درسهای زندگی را یاد گرفتم.. ومطمینم با وجود آقای فخیره عزیز بیشتراز اینها هم یاد میگیرم.

از استاد گرامی ودوستان عزیز سپاسگزارم.

نظرات

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری