٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

آزیتا - هوش مالی


رایگاننمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم، انسانی از جنس بلور، آسمانی ومهربان. خدمت به مردم افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را به عهده کسانی قرار می‌دهد که با عمل خالصانه خویش در میسر خوشنودی مردم گام برمیدارند، استاد عزیز ممنونم ازتون بخاطر تمام آنچه بی منت به من آموختید.

این سه ماه اخیر که با شما همراه هستم، روز بروز زندگیم بهتر وبهتر شده الهی شکر حالم عالی شده، اعضای خانواده خیلی دیدشون بهتر شده چون من تغییر کردم، تمرین شکر گذاری را شب و صبح انجام میدم بخاطر نعمت های فراوانی که خداوند به من داده لحظه به لحظه شکرگزارم بخاطر این کلاس بسیار فوق العاده خوب هوش مالی که خداوند بهم هدیه داده هرروز شکر گذارم و هر چیزی از خداوند خواستم خیلی زود برام فراهم کرد.

 آرامش، آسایش، فرزند خوب و مهربان، همسر خوب دلسوز فداکار، همه از لطف خداوند هست و شکرگزاری وآموزش های خوب استاد عزیز. درحقیقت چون من تغییر کردم زندگیم تغییر کرده.

 چند تا خواسته داشتم که به لطف خدای مهربان همگی به حقیقت پیوسته. اول شوهرم از یه ماشین خوشش آمد بود چند بارگفتن من داخل دفتر شکرگزاریم نوشته و از خداوند خواستم معجزه شد و ما اون ماشینو اسم نوشتیم و انشاالله بزودی بهمون تحویل میدند.

 معجزه دیگه شوهرم مریض شدن حالشون خوب نبود چند روز تو بستر بیماری بودن خیلی نگرانشان بودم یکی اینکه از آموزش‌های استاد (کلامه السلام) براشون چهل بار خوندم و از استاد خواستم یه آموزشی بدهند که زودتر شوهرم درمان بشن. خانم فخیره عزیز با چند کلامه معجزه گر به من آموزش دادن. الهی شکر شوهرم زود از بستر بیماری بلند شدن خیلی خوشحال شدم ممنون از استاد و خانم فخیره عزیز و مهربان با آموزش های بسیار خوبشون.

معجزه سوم این بود که چیزی به عید نموده بود که من داخل دفتر شکر گذاریم نوشتم خدایا هدیه از طرف تو میخوام باور کنید یک روز هم نشد که برادر شوهرم دو میلیون به حسابمون ریخت خیلی خوشحال شدم بخاطر این هدیه که خداوند بهم داد.

 معجزه دیگه این بود که چهارتا قبض آمد آب برق گاز برامون بازم نوشتم در دفتر شکرگذاری که پول آب و برق و گاز ازمون نگیرن، اعلام کردن قبض ها رو نمیخواد پرداخت کنید و باز من خیلی خوشحال شدم.

نتیجه این چند ماه و معجزه هایی که خداوند هر لحظه به من نشون میده این مدت که داخل خونه بودم به خیلی کارهای عقب افتاده بود رسیدم کنار فرزندان خوبم  و همسرمهربانم خیلی خوش گذشت، خدارو شکر.

  دلسوزی و تلاش و کوشش استاد و معلومات و تجربیات ارزشمندشون حقیقتا قابل ستایش است مقامتان را ارج می نهم که وقت گرانبهاتون را می‌گذارید تا بهترین آموزش‌ها را به ما بیاموزید.

استاد گرانقدر، سلامتی، طول عمر و موفقیت روزافزون از خداوند متعال برای خودتون و خانم مهربونتون وفرزند عزیزتون آرزومندم  پویا باشید، قلبتان شادمان.

نظرات

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری