٠ محصول در سبد خرید شما ثبت شده ٠تومان
avatar دانلود اپلیکیشن

از کجا شروع کنم؟

s5

از اونجایی که قبل از هرچیزی اول باید خودتو بشناسی و به قدرت های بینهایت خودت پی ببری، من به شما دوست خوبم پیشنهاد میکنم که دوره "جهان بینی مقدماتی" رو بگذرونی تا به خودآگاهی برسی و بدونی که واقعا کی هستی و چه قدرت هایی داری! قدرت های بینهایتی که اکثر آدمها ازش بی خبرن و بدون اینکه ازشون استفاده کنن به زندگی شون خاتمه میدن! من به شما قول میدم که توی همین چند جلسه چیزهایی می شنوی که تاحالا توی عمرت نشنیدی و یقین دارم که این مطالب خیلی برات جالب هستن!

بعد از اینکه جهان بینی مقدماتی رو گذروندی و مطالبش خوب درک کردی، باید دوره "جهان بینی پیشرفته" رو بگذرونی که 34 جلسه است و بعد از گذروندن این دوره، تبدیل میشی به یک آدم دیگه با آگاهی جدید و دیدگاه ها و رفتارهای کاملاً متفاوت نسبت به بقیه، انگار که به تمام اسرار زندگی پی می بری و همه معماها برات حل میشه!

حالا نوبت به دوره فوق العاده "قوانین زندگی" میرسه، و بعد از این دوره بازهم شما آگاه تر میشی و همچنین مشتاق تر برای پی بردن به اصول موفقیت! توی این دوره با قوانین ثابت و پایداری آشنا میشی که اگه بهشون عمل کنی بدون شک زندگیت در تمام ابعاد رشد میکنه و به جایگاهی میرسی که دیگه اصلاً نیازی به مشاور نخواهی داشت!

 

حالا دیگه میتونی  وارد دوره های تخصصی بشی و تا بینهایت رشد کنی:

دوره ثروتِ من: دستیابی به ثروت بی نهایت، از طریق آشنایی با قوانین ثروتمند شدن و ساختن باورهای جدید در زمینه مالی

دوره آکادمی موفقیت: توی این دوره با قدرت بینهایت ذهن آشنا میشی و بازهم به آگاهی هایی میرسی که تورو از هرجهت قویتر میکنه. و همچنین نحوه استفاده از این قدرت شگفت انگیر درونی رو با انجام تمرینات تخصصی خواهی آموخت.

دوره هوش مالی: اگه می خوای توی کسب و کارت جوری پیشرفت کنی که همه حیرت زده بشن و تبدیل بشی به یکی از موفق ترین افراد توی اون حوزه، می تونی دوره "هوش مالی" رو بگذرونی و تا بینهایت پیشرفت کنی! درواقع بعد از گذروندن این دوره به استقلال مالی (عدم وابستگی به پول) و آزادی مالی (عدم وابستگی به شغل) خواهی رسید و با داشتن این علم، یاد میگیری که بجای سخت کارکردن، هوشمندانه کار کنی!

دوره هوش تجاری (هوش کسب و کار): توی این دوره با کسب و کارهای بزرگ و موفق دنیا آشنا میشی و به رمز موفقیت آنها پی میبری، در این دوره به بررسی مسیر موفقیت کسب و کارهای بزرگ و افراد موفق دنیا خواهیم پرداخت و با استفاده از قوانین ثابت موفقیت، رمزگشایی می کنیم از موفقیت شون و در نهایت کشف فرمول موفقیت و رمز ایجاد تحول در کسب و کار اونها...

 

پس اگه میخوای بصورت اصولی در این مسیر قدم برداری و به نتایج دلخواهت برسی باید به ترتیب زیر عمل کنی:

1- فصل اول (دوره های جهان بینی مقدماتی و پیشرفته)

2- فصل دوم (دوره قوانین زندگی)

3- فصل سوم (دوره ثروت من)

4- دوره آکادمی موفقیت

5- دوره جامع هوش مالی

6- دوره هوش تجاری (هوش کسب و کار)

 

در آخر هم برای شما دوست خوبم بهترین هارو از خدای مهربان می خوام و آرزو میکنم هرجای دنیا که هستید خوشبخت باشید.

همین حالا به ما بپیوندید

ایجاد حساب کاربری